Nazywam się Joanna Skotniczny i jestem praktykiem gotowym pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonego sukcesu. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu strategii marek, komunikacji, sprzedaży i przywództwa. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze klienta, strategicznym budowaniu marek oraz zarządzaniu sprzedażą. Współpracowałam z takimi firmami jak Plus, T-Mobile, Orange, Play, Inteligo, Bank BZWBK, eCard, Kolporter, Totalizator Sportowy.


Zaangażowanie w prowadzenie projektów i szkoleń oparte jest na moim doświadczeniu ale także i wykształceniu, które obejmuje ukończone studia MBA oraz studia z zakresu organizacji i finansowania przedsiębiorstw. Posiadam również certyfikat Negocjatora i Mediatora, co pomagam mi skutecznie układać właściwą komunikację, decydującą o sukcesie relacji zawodowych i podejmowaniu decyzji przez klientów. Swoje perspektywy poszerzam również będąc członkiem Komisji Sędziowskiej konkursu Polish National Sales Awards (PNSA) czyli jedynym przedsięwzięciu Polsce, które wyłania najlepszych z najlepszych w obsłudze klienta, sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą.


Zapraszam Cię również do odwiedzenia mojego profilu na LinkedIn, gdzie znajdziesz więcej informacji. Dodatkowo, śledź mnie na Instagramie pod nazwą @dylematy_liderki, gdzie prowadzę mini szkolenia oraz wpieram biznesy i przywództwo kobiet.

OFERTA

O SZKOLENIACH

KONTAKT

Regulamin | Polityka Prywatności | Utworzono w WebToLearn